میزان تلفات بافق به ۵٫۶ درصد رسید

پست ۶۳٫۲۰كيلوولت شهرك صنعتي سپيدرود به بهره برداري مي رسد
آذر ۲۸, ۱۳۹۷
ایران و ترکیه کمیته ای مشترک در زمینه بازار برق تشکیل می دهند
دی ۱, ۱۳۹۷

میزان تلفات بافق به ۵٫۶ درصد رسید

سرپرست شرکت توزیع برق استان یزد در دیدار با فرماندار شهرستان بافق با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بهینه‌سازی شبکه برق، افزود: سال گذشته میزان تلفات شهرستان بافق ۱۳٫۴ درصد بود که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای کاهش تلفات فنی و غیر فنی، این رقم به ۵.۶ درصد رسید.

 “آرش نواب” در دیدار با فرماندار شهرستان بافق با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه بهینه‌سازی شبکه برق، افزود: سال گذشته میزان تلفات شهرستان بافق ۱۳٫۴ درصد بود که با برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای کاهش تلفات فنی و غیر فنی، این رقم به ۵.۶ درصد رسید.
وی به افزایش ۱۸.۷ درصدی مقدار انرژی تحویلی در شش ماهه اول سال اشاره کرد و گفت: بر اساس گزارش مقایسه‌ای در سال جاری، میزان انرژی تحویلی به شهرستان بافق ۸۷ هزار ۵۹۵ مگاوات بود که نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش قابل توجهی یافته است.
نواب، پیک بار شهرستان بافق در بخش توزیع را ۲۸.۴ مگاوات بیان کرد و اظهار داشت: برگزاری جشنواره‌های مدیریت مصرف در سطح نواحی یزد از جمله شهرستان بافق، جزو برنامه‌هایی است که پیش از پیک بار در کنار دیگر برنامه‌های فرهنگ‌سازی اجرایی خواهد شد.
وی با بیان اینکه در شش ماهه نخست امسال ۵۵۰ مشترک جدید به جمع ۲۶ هزار مشترک بافقی افزوده شده است، افزود: بخش عمده‌ای از آنان را مشترکان خانگی تشکیل داده و حدود ۲۰ درصد آنان در روستا‌ها سکونت دارند.
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان یزد یادآور شد: تعداد ۱۶ پست جدید به ظرفیت ۱.۵ کیلووات، ۱۳ کیلومتر شبکه جدید و در مجموع ۳۸۶ دستگاه چراغ روشنایی در طرح‌های توسعه‌ای به تاسیسات برق استان افزوده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *